NAFIKIRI TUNAELEKEA HUKU HIVI SASA KATIKA JIJI LA DSM

NAFIKIRI TUNAELEKEA HUKU HIVI SASA KATIKA JIJI LA DSM

Ila lini tutafikia hapo;binafsi,sina jibu hadi sasa.Naona tu barabara ya Morogoro na Kawawa zikichimbwa na kumwagwa zege nakadhalika,nadhani hii ndiyo picha yenyewe!

Advertisements

Author: J.Muro

My name is J.A.Muro,student at College of Business Education{CBE};part-time staff Steadman Group@research department;ex-employee BBT;System Technician trainee at Liweng Telecommunications Limited{Previous Positions}. Public Servant{Current Position}.

Acha maoni yako hapa

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s